E-SHOP FUNGUJE A NAŠE PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ PRO VÝDEJ ZBOŽÍ


Od 18.3.2020 prodáváme a vydáváme zboží pouze BEZKONTAKTNĚ.

Pro FIRMY a PODNIKATELE:

prodáváme a vydáváme POUZE VZDÁLENĚ objednané zboží přes e-shop, e-mail nebo telefon. Výdej zboží na prodejnách může proběhnout až po VYZVÁNÍ PRODEJNY. Prosíme, dříve pro zboží nejezděte, bohužel vám ho nebudeme schopni vydat.

Pro VEŘEJNOST:

na všech našich prodejnách VYDÁVÁME POUZE zboží, které jste si objednali přes e-shop, e-mail nebo telefon. Zboží vám i dovezeme nebo pošleme. DOPRAVA ZBOŽÍ DOMŮ JIŽ OD 500 KČ PO CELÉ ČR. Dřevomateriál vám rádi přivezeme k vám domů. Není třeba si ho vyzvedávat osobně. Barvy a montážní materiál nadále posíláme pomocí - DPD, České pošty, Zásilkovny nebo Uloženky.

Od 18.3.2020 také zavádíme pouze BEZKONTAKTNÍ ÚHRADU ZBOŽÍ, tj. platba kartou, platba předem převodem. Zboží vám náš pracovník připraví, ale u nakládky již asistovat nebude - snažíme se dodržovat odstup 2 m.

Naší prioritou je ochrana našich zaměstnanců i všech zákazníků. Dodržujte, prosím, bezpečnostní opatření platná od 18.3.2020. Děkujeme vám.

PŘI VSTUPU NA NAŠE PRODEJNY NOSTE, PROSÍM, ROUŠKY. CHRÁNÍTE NÁS A STEJNĚ TAK I MY BUDEME CHRÁNIT VÁS.


Vždy budeme připraveni vám co nejvíce vyhovět.

Budete-li potřebovat poradit, volejte naši zákaznickou linku, denně 8 - 22 hod., i o víkendu, rádi vám pomůžeme.

×

Jsme vám k dispozici denně
8 - 22hod. HOTLINE 
608 404 088
We speak english - 736 606 079

Péče o terasy a zahradní nábytek

  1. Úvod
  2. Poradna
  3. Péče o terasy a zahradní nábytek

Péče o terasy a zahradní nábytek 

Správná péče o terasy a zahradní nábytek vám zajistí jejich dlouholetou životnost. Jak tedy o ně pečovat?

Povětrnostní vlivy, jako jsou vliv slunečního záření, vítr a vlhkost vzduchu, namáhají každým dnem vaše dřevěné prvky. Pomocí moderních ošetřujících výrobků firmy Adler a Remmers ochráníte dřevěné povrchy a prodloužíte tak jejich životnost.

Pokud je vaše dřevěná terasa již na několika místech zašedlá, je dobré ji nejprve ošetřit přípravkem na odstranění šedi Remmers.

Nejprve celou plochu namočte a následně na ni nanášejte štětcem nebo kartáčem přípravek proti šednutí Adler či Remmers. Po 10-20 minutách působení omyjte znovu podlahu terasy dostatečným množstvím vody pomocí nylonového nebo kořínkového kartáče.

Čím pečlivěji a čistěji budete pracovat, o to více rovnoměrný a hezčí budete mít výsledný olejový nátěr.  Také hrubá dřevěná vlákna a třísky by měly být nejprve odstraněny. Povrch nechte schnout několik dnů.

Poté můžete použít přípravek Pullex Bodenöl - tento speciální olej na dřevo nanášejte rovnoměrně štětcem, bez přebytečného množství, na celou plochu. Po 12 hodinách schnutí proveďte druhý nátěr. Tím docílíte optimálního výsledku.

Při péči o zahradní nábytek je důležité, aby uvolněné a odlupující se nátěry byly odstraněny jako první. V případě šednutí je vhodné ošetřit nábytek přípravkem na odstranění šedi Adler nebo Remmers. Po odpovídající době schnutí můžete nanést vrchní olej Pullex Teaköl, nejlépe vetřením čistým hadříkem bez žmolků. Po 6 hodinách schnutí naneste olej Pullex Teaköl podruhé.

Obzvláště hladkého povrchu docílíte, když olej následně zabrousíte. To je důležité speciálně u nábytku pro sezení či ležení.

Pro všechny dřevěné díly platí jedno a to samé - údržbu provádějte včasně a pravidelně! Tak předejdete namáhavé renovaci. 

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, osobní odběr a poradenství na 10 pobočkách v ČR
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.