Dřevěné terasy

  1. Úvod
  2. Dřevomateriál dle typu
  3. Dřevěné terasy

Dodáváme dřevěné terasy z kvalitních osvědčených dřevin. Jehličnany ze severských zemí - modřín a borovice patří k nejodolnějším druhům dřeva, borovice tlakově impregnovaná dosahuje vyšší odolnosti díky způsobu ošetření. Exotické dřeviny jsou vyhledávané pro svůj nevšední design a díky vysoké hustotě dřeva vydrží vyšší zátěž počasí. Tvrdé, houževnaté a odolné dřevo nabízí akátThermoWood je tvarově stálý a odolný vůči vnějším vlivům, jako je mráz, slunce nebo plíseň. To vše díky tepelné úpravě, kterou dřevo prošlo. Kanadská douglaska a modřín se vyznačuje vysokou hustotou dřeva a zároveň obsahuje pryskyřici, která působí jako přírodní impregnace proti vodě a dřevokaznému hmyzu a houbám.

Terasová prkna a podkladové hranoly, které potřebujete pro stavbu terasy, dodáváme bez povrchové úpravy. Dřevo ale ošetření vyžaduje, proto si vyberte např. přípravky OSMO, REMMERS a ADLER.

Zajistíme pro vás montáž terasy

+420 608 404 088

Volejte denně 8 - 22 hodin nebo pište na info@artisan.cz

Cena

od 0 Kč do 7700 Kč

Zobrazeno produktů: 125

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán Sibiřský modřín Hurikán Sibiřský modřín
Ceny dopravného

Cenu dopravy dřevomateriálu počítáme s expedicí ze skladu Straky a zašleme vám ji na e-mail po odeslání objednávky. Objednávka je nezávazná a potvrdíme si ji až s odsouhlasením ceny za dopravu.

Zjistit více o dopravě

Ceny dopravného