E-SHOP FUNGUJE A NAŠE PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ PRO VÝDEJ ZBOŽÍ


PRODEJNY - zboží na prodejnách objednávejte prosím jen BEZKONTAKTNĚ tj.

E-SHOP - objednávky se pro vás snažíme řešit co nejrychleji

Naší prioritou je ochrana našich zaměstnanců i všech zákazníků. Dodržujte, prosím, bezpečnostní opatření platná od 18.3.2020. Děkujeme vám.

PŘI VSTUPU NA NAŠE PRODEJNY NOSTE ROUŠKY. CHRÁNÍTE NÁS A STEJNĚ TAK I MY BUDEME CHRÁNIT VÁS. Dodržujeme odstup 2 m a proto vám tentokrát při nakládce asistovat nebudeme.

Vždy budeme připraveni vám co nejvíce vyhovět.

Budete-li potřebovat poradit, volejte naši zákaznickou linku, denně 8 - 22 hod., i o víkendu, rádi vám pomůžeme.

×

Jsme vám k dispozici denně
8 - 22hod. HOTLINE 
608 404 088
We speak english - 736 606 079

Lazura na dřevěné fasády - Adler Lignovit Lasur

  1. Úvod
  2. Poradna
  3. Lazura na dřevěné fasády - Adler Lignovit Lasur

Lazura na dřevo v exteriéru - Adler Lignovit Lasur

Adler Lignovit Lasur od nás zakoupila firma H3 ateliér, která pod značkou Blokki staví modulární stavby z vyřazených lodních kontejnerů. My jsme jejich výhradním dodavatelem dřevomateriálu a prostředků na ošetření dřeva.

A proč právě Adler Lignovit Lasur na fasády?

Mezi hlavní výhody této lazury patří, že je vodou ředitelná, tenkovrstvá, rychleschnoucí a bez přísad. Díky složení zabraňuje žloutnutí, stárnutí dřeva a prodlužuje jeho přirozený vzhled. Chrání povrch proti modrání a napadení plísněmi. 

V neposlední řadě je odolná vůči povětrnostním vlivům, obsahuje účinné prostředky na ochranu proti světlu a pohlcuje UV záření, což je především v exteriéru velmi důležité. 

Jako způsob nanášení můžete zvolit natírání, nanášení válečkem, houbičkou i máčení a polévání. Lze použít na hoblované, broušené i neupravené řezané dřevo. Lignovit Lasur je rychleschnoucí barva na dřevo tudíž druhý nátěr můžete aplikovat již po dvou hodinách. Mezi nátěry doporučujeme povrch zlehka přebrousit. Při správné aplikaci je obnovitelnost nátěru 6-7 let. 

Lazura Lignovit byla vyvinuta pro průmyslové použití, je používána především výrobci dřevostaveb a výrobci palubek, ale vzhledem k jejím dobrým vlastnostem jsme se rozhodli nabízet ji i našim zákazníkům. V tomto případě ji odběratel, firma H3 ateliér pro svou značku BLOKKI použil na fasádní profily ze sibiřského modřínu a severského smrku, je ale možné ji použít i na další jehličnaté dřeviny.

Barvy,laky a příslušenství ADLER prodáváme již několik let a to jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách. Sami tyto výrobky používáme, tudíž máme vyzkoušeno, že fungují a můžeme vám být vhodným poradcem pro správný výběr. 

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, osobní odběr a poradenství na 10 pobočkách v ČR
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.