E-SHOP FUNGUJE A NAŠE PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ PRO VÝDEJ ZBOŽÍ


PRODEJNY - zboží na prodejnách objednávejte prosím jen BEZKONTAKTNĚ tj.

E-SHOP - objednávky se pro vás snažíme řešit co nejrychleji

Naší prioritou je ochrana našich zaměstnanců i všech zákazníků. Dodržujte, prosím, bezpečnostní opatření platná od 18.3.2020. Děkujeme vám.

PŘI VSTUPU NA NAŠE PRODEJNY NOSTE ROUŠKY. CHRÁNÍTE NÁS A STEJNĚ TAK I MY BUDEME CHRÁNIT VÁS. Dodržujeme odstup 2 m a proto vám tentokrát při nakládce asistovat nebudeme.

Vždy budeme připraveni vám co nejvíce vyhovět.

Budete-li potřebovat poradit, volejte naši zákaznickou linku, denně 8 - 22 hod., i o víkendu, rádi vám pomůžeme.

×

Jsme vám k dispozici denně
8 - 22hod. HOTLINE 
608 404 088
We speak english - 736 606 079

Vaše stavby z našeho dřevomateriálu

  1. Úvod
  2. Stavby z dřevomateriálu

Jaké stavby se z našeho materiálu dají postavit? Nebo jak na ošetření už hotových dřevěných doplňků zahrad, teras, fasád a dvorů? Inspirujte se u našich spokojených zákazníků....  :)

Rekonstrukce plotu

Naši zákazníci si vybrali pro svou rekonstrukci plotu a vrat WPC dřevoplastové ploty, které nebudou muset nikdy natírat. Celou rekonstrukci zvládli naprosto sami.

  • Dřevoplast neboli WPC je 60% dřeva, 30% HDPE a 10% ekologická aditiva.
  • Plotovky jsou prkna s různým zakončením - rovná, půlkulatá nebo zkosená, která u nás zakoupíte v několika odstínech - ořech, dub, teak, bangkirai, grey, atd.
  • Nahlédně do naší nabídky řady Profi nebo řady Standard.

Zákazníci k realizaci použili:

Rekonstrukce plotu Rekonstrukce plotu - detail

Rekonstrukce vrat

Stavíme 1000 m2 terasy ze sibiřského modřínu

Aktuálně se zabýváme realizací terasy na střeše, kde se nachází zahrada našeho klienta. Dále na stejné budově zhotovujeme terasy na balkónech a v přízemí.

K realizaci používáme:

Terasa v přízemí Montáž terasy

WPC Terasa

Náš zákaznik z Prahy měl přání - krásnou a užitečnou terasu. My jsme mu jeho sen splnili. Zhotovili jsme terasu z WPC terasových prken -  Dřevoplus Profi Walnut.

Nově zhotovená WPC terasa

Nově zhotovená WPC terasa

Nově zhotovená WPC terasa

Pro údržbu a čištění terasy použijte OSMO čistič.

OSMO olejová lazura na Mateřské škole v Černošicích

V Černošicích byla na podzim tohoto roku rekonstruována budova mateřské školy. Na dřevěný fasádní obklad jsme dodávali oblíbenou, trvanlivou a velmi přírodní OSMO OLEJOVOU LAZURU.

OSMO olejová lazura dodaná od Artisan

Metalický pigment v barvě dělá zázraky - ADLER Silverwood hliníkově šedá

Dřevěný pojezd natřený lazurou ADLER Silvewood - odstín Hliníkově šedá

Jeden z našich zákazníků nám poslal fotografie realizace, kdy prkna ze sibiřského modřínu natřel lazurou ADLER Silverwood - odstín Hliníkově šedá. Výsledek vypadá úžasně a také díky metalickému pigmentu (částice hliníku) v lazuře nátěr dobře odolává UV záření a prkna výrazně pomaleji stárnou. Děkujeme za fotky a přejeme ať brána slouží dlouhá léta!

Dřevěný pojezd natřený lazurou ADLER Silvewood - odstín Hliníkově šedá

Dřevěný plot po rekonstrukci, natřený ADLER Top Lasur - odstín Dimension

dřevěný plot natřený ADLER Pullex top lasur - dimension

Představujeme vám rekonstrukci dřevěného plotu ve středních Čechách. Náš zákazník použil na vrchní vrstvu  barvu ADLER Pullex Top Lasur a na jeho přání, jsme namíchali odstín Dimension na zakázku.

Adler Pullex Top lasur je jedno z nejlepších řešení ochrany dřeva v exteriéru. Využijte tento nátěr pro dřevěné fasády, ploty, pergoly nebo balkony. Jde o tenkovrstvou lazuru s úpravou zabraňující tvoření kapek. Použijete ji jak pro nový nátěr, tak pro renovaci dřeva ve venkovním prostředí. Velmi snadno se s ní pracuje, reguluje vlhkost a má vysokou schopnost difuze. Proniká do hloubky dřeva a prostředky chránící proti světlu, které jsou v této lazuře obsaženy, zaručují dlouhodobou ochranu před povětrnostními vlivy. Je odolná UV záření. Další její výhody a bonusy při použití najdete v naší nabídce.

dřevěný plot natřený ADLER Pullex top lasur - dimension

Dřevěný plot z fasádních hoblovaných prken ze Sibiřského modřínu, natřený ADLER Lignovit Lasur - odstín modřín

Dřevěný plot z fasádních hoblovaných prken ze Sibiřského modřínu. Natřeno ADLER Lignovit Lasur - vodou ředitelná lazura na dřevo pro interiéry i exteriéry, odstín modřín.

Dřevěný plot z fasádních hoblovaných prken ze Sibiřského modřínu. Natřeno ADLER Lignovit Lasur - vodou ředitelná lazura na dřevo pro interiéry i exteriéry, odstín modřín.


Dřevěné květináče s nátěrem lazurou BONDEX MATT

Květináče ze smrkového dřeva natřené BONDEX MATT odstín Teak

Půvabný doplněk dvorku - dřevěné květináče s nátěrem lazurou do exteriéru BONDEX MATT odstín Teak. Foto nám poskytl náš věrný zákazník, děkujeme.

Venkovní teráska pod výřivku z dřevoplastu WPC

Květináče ze smrkového dřeva natřené BONDEX MATT odstín Teak

Relaxační koutek s výřivkou, pod kterou je trvanlivá teráska z WPC dřevoplastu Dřevoplus Profi. Více o stavbě této terásky - co je všechno potřeba a jaká je nabídka se dozvíte v našem článku v poradně. Konkrétní produkt ze kterého je terasa vyhotovena je WPC dřevoplastové terasové prkno - Dřevoplus PROFI 23x138x4000 Šedý odstín.

Vstupní branka z plotovek ze dřevoplastu WPC

Vstupní branka z WPC plotovek Dřevoplus Standard 15x70 odstín bangkirai

Náš šikovný zákazník si vybral pro vstupní branku plotovky z WPC materiálu, které nebude muset nikdy natírat. Dřevoplast neboli - WPC - je 60% dřeva a 30% HDPE. Plotovky jsou prkna s různým zakončením (rovná, půlkulatá nebo zkosená), kerá u nás zakoupíte v několika odstínech (dub, teak, bangkirai, grey, ....) a použít je můžete do polí plotů nebo zábradlí. Nahlédně do naší nabídky řady Profi nebo řady Standard.

Venkovní terasa ze sibiřského modřínu

terasa

Na tuto terasu zákazník použil terasová prkna ze sibiřského modřínu 27x143x4000mm a podkladové hranoly ze sibiřského modřínu 40x70x4000mm.

terasa sibiřský modřín

Na montáž byly použity nerezové terasové vruty Rapi-Tec TERASO 5x50. Prkna jsou nejprve ošetřena impregnací Adler Pullex Imprägnier Grund a následně terasovým olejem Adler Pullex Boden Öl v odstínu kongo.

Venkovní podia z akátových terasových prken

V květnu 2013 naše firma dodala 500 m3 terasových prken z akátu na montáž venkovních podií v Košicích. Jednalo se o rozměr 22x120x4000 mm.

akátová terasa

venkovni podiu z akátových terasových prken

Terasová prkna byla před montáží a po ní ošetřena lazurovací barvou Remmers HK Lasur TEAK a bezbarvým olejem na dřevěné terasy s UV filtrem Remmers Gartenholz Öl.

Dřevěná chata

Tato krásná chata, kterou realizovala firma Domky-Delta.cz, byla postavena s použitím srubových palubek na konstrukci příček. Na střechu byly použity KVH hranoly a na konstrukci sociálního zázemí DURELIS desky.

dřevěná chata

rekreační dřevěná chata

Díky použití OSMO ochranné olejové lazury bude vaše chata vypadat ještě lépe!

Srubová chata

Na srubovou chatu byly použity srubové palubky na stěny, obkladové palubky na vnitřní obložení stěn, plotová prkna na konstrukci štítů chaty, KVH hranoly na zhotovení střechy a OSB desky na stěny WC a koupelny.

srubová chata

Na natření chaty se skvěle hodí Remmers HK Lasur.

Dřevěné ploty

Na výrobu dřevěných plotů při satelitní výstavbě na Svitavsku jsme dodali čtyřstranně hoblovaná plotová prkna.

dřevěné ploty


dřevěné ploty

Na nátěr dřevěného plotu se hodí Remmers HK Lasur nebo ochranná olejová lazura OSMO. Výběrem kvalitní německé barvy na dřevo si ušetříte čas a peníze při další renovaci.

 Dřevěná terasa

Tuto krásnou dřevěnou terasu si náš zákazník z Frýdku Místku vyrobil z akátových terasových prken a terasových vrutů od naší firmy. 

terasová prkna akát 22x100

dřevěná akátová terasa

Na natření dřevěné terasy se pak skvěle hodí Remmers Gartenholz Öl.

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, osobní odběr a poradenství na 10 pobočkách v ČR
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.