Jsme vám k dispozici denně
8 - 22hod. HOTLINE 
608 404 088

Nabídka produktů

Vaše stavby z našeho dřevomateriálu

  1. Úvod
  2. Stavby z dřevomateriálu

Jaké stavby se z našeho materiálu dají postavit? Nebo jak na ošetření už hotových dřevěných doplňků zahrad, teras a dvorů? Inspirujte se u našich spokojených zákazníků....  :)

Dřevěné květináče ze smrkového dřeva - s nátěrem BONDEX MATT Teak

Květináče ze smrkového dřeva natřené BONDEX MATT odstín Teak

Půvabný doplněk dvorku - dřevěné květináče s nátěrem lazurou do exteriéru BONDEX MATT odstín Teak. Foto nám poskytl náš věrný zákazník, děkujeme.

Venkovní teráska pod výřivku z dřevoplastu WPC

Květináče ze smrkového dřeva natřené BONDEX MATT odstín Teak

Relaxační koutek s výřivkou, pod kterou je trvanlivá teráska z WPC dřevoplastu Dřevoplus Profi. Více o stavbě této terásky - co je všechno potřeba a jaká je nabídka se dozvíte v našem článku v poradně. Konkrétní produkt ze kterého je terasa vyhotovena je WPC dřevoplastové terasové prkno - Dřevoplus PROFI 23x138x4000 Šedý odstín.

Vstupní branka z plotovek ze dřevoplastu WPC

Vstupní branka z WPC plotovek Dřevoplus Standard 15x70 odstín bangkirai

Náš šikovný zákazník si vybral pro vstupní branku plotovky z WPC materiálu, které nebude muset nikdy natírat. Dřevoplast neboli - WPC - je 60% dřeva a 30% HDPE. Plotovky jsou prkna s různým zakončením (rovná, půlkulatá nebo zkosená), kerá u nás zakoupíte v několika odstínech (dub, teak, bangkirai, grey, ....) a použít je můžete do polí plotů nebo zábradlí. Nahlédně do naší nabídky řady Profi nebo řady Standard.

Venkovní terasa ze sibiřského modřínu

terasa

Na tuto terasu zákazník použil terasová prkna ze sibiřského modřínu 27x143x4000mm a podkladové hranoly ze sibiřského modřínu 40x70x4000mm.

terasa sibiřský modřín

Na montáž byly použity nerezové terasové vruty Rapi-Tec TERASO 5x50. Prkna jsou nejprve ošetřena impregnací Adler Pullex Imprägnier Grund a následně terasovým olejem Adler Pullex Boden Öl v odstínu kongo.

Venkovní podia z akátových terasových prken

V květnu 2013 naše firma dodala 500 m3 terasových prken z akátu na montáž venkovních podií v Košicích. Jednalo se o rozměr 22x120x4000 mm.

akátová terasa

venkovni podiu z akátových terasových prken

Terasová prkna byla před montáží a po ní ošetřena lazurovací barvou Remmers HK Lasur TEAK a bezbarvým olejem na dřevěné terasy s UV filtrem Remmers Gartenholz Öl.

Dřevěná chata

Tato krásná chata byla postavena s použitím srubových palubek na konstrukci příček. Na střechu byly použity KVH hranoly a na konstrukci sociálního zázemí DURELIS desky.

dřevěná chata

rekreační dřevěná chata

Díky použití OSMO ochranné olejové lazury bude vaše chata vypadat ještě lépe!

Srubová chata

Na srubovou chatu byly použity srubové palubky na stěny, obkladové palubky na vnitřní obložení stěn, plotová prkna na konstrukci štítů chaty, KVH hranoly na zhotovení střechy a OSB desky na stěny WC a koupelny.

srubová chata

Na natření chaty se skvěle hodí Remmers HK Lasur.

Dřevěné ploty

Na výrobu dřevěných plotů při satelitní výstavbě na Svitavsku jsme dodali čtyřstranně hoblovaná plotová prkna.

dřevěné ploty


dřevěné ploty

Na nátěr dřevěného plotu se hodí Remmers HK Lasur nebo ochranná olejová lazura OSMO. Výběrem kvalitní německé barvy na dřevo si ušetříte čas a peníze při další renovaci.

 Dřevěná terasa

Tuto krásnou dřevěnou terasu si náš zákazník z Frýdku Místku vyrobil z akátových terasových prken a terasových vrutů od naší firmy. 

terasová prkna akát 22x100

dřevěná akátová terasa

Na natření dřevěné terasy se pak skvěle hodí Remmers Gartenholz Öl.

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, osobní odběr a poradenství na 9 pobočkách v ČR
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.