E-SHOP FUNGUJE A NAŠE PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ PRO VÝDEJ ZBOŽÍ


Od 18.3.2020 prodáváme a vydáváme zboží pouze BEZKONTAKTNĚ.

Pro FIRMY a PODNIKATELE:

prodáváme a vydáváme POUZE VZDÁLENĚ objednané zboží přes e-shop, e-mail nebo telefon. Výdej zboží na prodejnách může proběhnout až po VYZVÁNÍ PRODEJNY. Prosíme, dříve pro zboží nejezděte, bohužel vám ho nebudeme schopni vydat.

Pro VEŘEJNOST:

na všech našich prodejnách VYDÁVÁME POUZE zboží, které jste si objednali přes e-shop, e-mail nebo telefon. Zboží vám i dovezeme nebo pošleme. DOPRAVA ZBOŽÍ DOMŮ JIŽ OD 500 KČ PO CELÉ ČR. Dřevomateriál vám rádi přivezeme k vám domů. Není třeba si ho vyzvedávat osobně. Barvy a montážní materiál nadále posíláme pomocí - DPD, České pošty, Zásilkovny nebo Uloženky.

Od 18.3.2020 také zavádíme pouze BEZKONTAKTNÍ ÚHRADU ZBOŽÍ, tj. platba kartou, platba předem převodem. Zboží vám náš pracovník připraví, ale u nakládky již asistovat nebude - snažíme se dodržovat odstup 2 m.

Naší prioritou je ochrana našich zaměstnanců i všech zákazníků. Dodržujte, prosím, bezpečnostní opatření platná od 18.3.2020. Děkujeme vám.

PŘI VSTUPU NA NAŠE PRODEJNY NOSTE, PROSÍM, ROUŠKY. CHRÁNÍTE NÁS A STEJNĚ TAK I MY BUDEME CHRÁNIT VÁS.


Vždy budeme připraveni vám co nejvíce vyhovět.

Budete-li potřebovat poradit, volejte naši zákaznickou linku, denně 8 - 22 hod., i o víkendu, rádi vám pomůžeme.

×

Jsme vám k dispozici denně
8 - 22hod. HOTLINE 
608 404 088
We speak english - 736 606 079

Jakou tloušťku lazury zvolit?

  1. Úvod
  2. Poradna
  3. Tloustka lazury

poradna_remmers.jpg

Dle tloušťky nátěrového filmu rozdělujeme lazury na tři základní typy, a to na tenkovrstvé, středněvrstvé a silnovrstvé.

Tenkovrstvé lazury

mají výhodu v důkladné penetraci do dřeva, což znamená, že pronikají hlouběji a dovolují dřevu „dýchat“ a přirozeně odpařovat vlhost. Tyto lazury nevytvářejí prakticky žádnou (nebo pouze velmi tenkou) povrchovou vrstvu a odolávají i větším objemovým změnám dřeva.

Jsou vhodné převážně na ploty, palubkové obložení domů, zahradní domky a další dřevomateriál, na který výrazně působí vnější vlivy.

Dřevěný plot - foto Artisan


Doporučené použití lazur

TENKOVRSTVÉ LAZURY ploty, obložení, zahradní domky, pergoly,
zahradní nábytek

Středněvrstvé lazury

zanechávají na povrchu tenký film, který dřevo chrání před vnějšími vlivy. Ideální jsou například na podhledy, zahradní domy, zahradní nábytek či pergoly.

Doporučené použití lazur

STŘEDNĚVRSTVÉ LAZURY podhledy, zahradní domky, pergoly, zahradní
nábytek


Silnovrstvé lazury

vytvářejí na povrchu film, který umožňuje dobrou údržbu dalšími prostředky. Použití silnovrstvých lazur je vhodné pouze na stabilní konstrukční prvky jako jsou například okna a dveře. Ty minimalizují objemové změny dřeva a tím zamezují popraskání silnovrstvých lazur.


poradna2.jpg


Doporučené použití lazur

SILNOVRSTVÉ LAZURY okna, dveře, pergoly

Nevíte, jakou lazuru použít na konkrétní dřevomateriál? Napište nám na chat níže, nebo na e-mail, nebo zavolejte na naši info linku každý den vč. víkendů od 8 do 22 hod. Poradíme vám.

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, osobní odběr a poradenství na 10 pobočkách v ČR
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.