Plotové zástěny

  1. Úvod
  2. Ploty
  3. Pletivové ploty
  4. Plotové zástěny

Zajistěte si soukromí na vašem pozemku díky plotovým zástěnám, které vás ochrání před nechtěnými pohledy souseda.  Poskytují také účinnou ochranu před sluncem a větrem. Vytvořte si útulné prostředí pro vaše venkovní posezení. 

+420 608 404 088

Aktuálně na lince nikdo není, napište nám e-mail na info@artisan.cz nebo volejte denně 8 - 22 hod.

Zobrazeno produktů: 14

Při výběru zástěny pro vaši zahradu je důležité brát v úvahu celkový design zahrady. Vyberte zástěnu, která bude ladit s vaší zahradou a vytvořte harmonické prostředí pro vaše venkovní posezení.

Zajistíme montáž pletivového plotu

Můžete vybírat:

  • Stínící tkaniny - v různých gramážích a průhledností v zelené a antracitové barvě
  • Rohože - vyráběny z přírodních materiálů z bambusu a rákosu
  • Ratanové zástěny - vysoce pevné s dlouhou životností
  • Umělý živý plot a neprůhledné pletivo - věrná imitace živého plotu bez nutnosti údržby

Stínící tkaniny

Tkaniny účinně blokují nežádoucí pohledy, ochrání před intenzivním slunečním zářením a vytváří ochranu před větrem. Tkanina lze snadno montovat na různé typy plotů, včetně pletivových a drátěných svařovaných panelů. Vybírat můžete z různé síly zastínění a to 60% zastínění pro mírné odstínění a 100% zastínění pro maximální soukromí. Barevná paleta zahrnuje klasickou zelenou, černou a antracit.

stínící tkanina na plot
Stínící tkanina použitá na plot pro zajištění soukromí na vaší zahradě.

Rohože

Bambus a rákos výborně snáší nepříznivé povětrnostní vlivy, proto je vhodné je použít jako zástěnu pro zajištění soukromí a pohodlí. Rohože lze využít nejen v exteriéru pro zastínění plotu, balkonu či terasy, ale i v interiéru jako rohož na zeď, která chrání malbu na zdi. 

rohož z bambusu
Zastínění pomocí bambusu nebo rákosu přinese přírodní zastínění vašeho plotu.

Ratanové zástěny 

Moderní a efektivní zastínění pro zastínění zahrad, balkonů i teras díky ratanovým zástěnám, které jsou vyráběny z polyethylenu. Vyznačují se vysokou pevností, odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mimořádnou životností až 20 let. Díky barevné a tvarové stabilitě zůstávají barevně stálé, ale také odolné vůči změnám počasí.

Ratanová zástěna
Ratanová zástěna bude slušet i balkonu.

Umělý živý plot a neprůhledné pletivo

Zahalte svůj pozemek do dokonalého soukromí s živým plotem, které poskytuje plnohodnotnou náhradu za živý plot. Hlavní výhody tohoto pletiva spočívají v jeho stálobarevnosti a vysokému zastínění. 

umělý živý plot
Umělý živý plot se jednoduše přichytí k plotu pomocí pásky.

Neprůhledné pletivo je ideálním řešením pro stoprocentní zastínění vašeho pozemku, které zajišťuje maximální soukromí.Jedná se o samonosné čtyřhranné pletivo.

neprůhledné pletivo
Toto čtyřhrané pletivo se montuje stejně jako klasické, avšak je doplněno neprůhledným umělým živým plotem, který skvěle ochrání vaše soukromí.

Montáž

Montáž tkaniny je jednoduchá, lze ji přichytit pomocí stahovacích pásek, vázacího drátu nebo spon. Doporučujeme její uchycení na více místech pro optimální stabilitu. Montáž ratanových zástěn je podobně bezproblémová. Umělý živý plot upevníte k plotu buď stahovacími páskami nebo vázacím drátem. U neprůhledného pletiva se postupuje jako u čtyřhranného pletiva.

pásky tkaninové vázací pásky klip k uchycení stínící tkaniny
K uchycení plotových zástěn je vhodné použít stahovací pásky, tkaninové vázací pásky nebo plastový upínák tkaniny.

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán pergoly Hurikán pergoly
Ceny dopravného

Cenu dopravy dřevomateriálu počítáme s expedicí ze skladu Straky a zašleme vám ji na e-mail po odeslání objednávky. Objednávka je nezávazná a potvrdíme si ji až s odsouhlasením ceny za dopravu.

Zjistit více o dopravě

Ceny dopravného