Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Volejte Po-Pá 8-16 277 270 320

Nabídka produktů

Často kladené dotazy

  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Často kladené dotazy

Ano, samozřejmě. Je ale třeba počítat s tím, že jednotlivé prodejny mohou mít aktuálně na skladě různé zboží. Proto při objednávce s osobním odběrem Vaši objednávku bereme pouze jako poptávku a obratem vám dáme vědět,  zda Vámi požadované zboží je na podejně skladem. V případě, že není, tak stanovíme termín, kdy tam bude.

Naše kamenné prodejny jsou vám k dispozici v 9 prodejnách po celé České republice. Můžete si v nich požadovaný materiál prohlédnout, zeptat se personálu na jakýkoliv dotaz ohledně dřevomateriálu i jeho ošetření barvami a laky, a také si v nich vyzvednout zboží objednané z e-shopu. Veškeré informace včetně kontaktu a mapek najdete na stránce prodejny.

Ano všechny inzerované ceny na eshopu platí i na prodejnách. Je však třeba udělat objednávku na eshopu. Veškeré informace včetně kontaktu na prodejny a mapek najdete na stránce prodejny.

Bohužel na našich prodejnách nenabízíme veškerý sortiment našeho eshopu. Je to hlavně z důvodu velikosti skladů. Zboží pro eshop se expeduje zákazníkům z hlavního skladu. Zboží ale lze na prodejně vyzvednout - za stejné ceny.

Samozřejmě. Kromě slev pro firmy a živnostníky máme připravené také zajímavé množstevní slevy pro koncové zákazníky. Slevy počítáme z cen uvedených na e-shopu a mohou se vyšplhat až do výše 20 %.

Při nákupu většího množství palubek, plotovek a ostatního dřevomateriálu získáte:

  • Slevy na veškerý zakoupený dřevomateriál
  • Slevy na výrobky ochrany dřeva. 

To vždy záleží na konkrétním dřevomateriálu a způsobu jeho použití. Jiné barvy, oleje, laky a lazury se hodí do interiéru, jiné do exteriéru, jinak budete postupovat, když chcete dřevo současně také tónovat, a tak dále. Neváhejte se nás proto vždy zeptat konkrétně, rádi vám odpovíme!

Napište nám na e-mailinfo@artisan.cz, zavolejte na telefon: +420 277 270 320 nebo za námi přijďte do nejbližší kamenné prodejny, kde se vám budeme ochotně věnovat!

Cena dopravy záleží na druhu Vámi objednaného zboží. Drobné zboží jako: barvy, montážní materiál posíláme kurýrní službou. Dřevomateriál a ostatní nadrozměrné zboží zasíláme službou Toptrans. Všechny informace k dopravě najdete zde.

U drobného zboží, které zasíláme balíky kurýrní službou je doprava většinou do 24 hod. , pokud objednávku obdržíme do 10 hod. předešlého dne.

U dřevomateriálu a jiného nadrozměrného zboží, které zasíláme službou Toptrans je možné se dohodnout na předpokládaný den vykládky. Na přesnou hodinu ale bohužel ne.

Kontakt na řidiče našim zákazníkům bohužel poskytnout nemůžeme. Sami totiž nevíme jaký řidič z depa k Vám se zásilkou pojede. Po obdržení info SMS od řidiče ho samozřejmě již kontaktovta můžete.

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, osobní odběr a poradenství na 9 pobočkách v ČR
Poskytujeme zajímavé množstevní slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.