Na co jsou rýgle?
Je to důležitá část konstrukce dřevěného plotu. Jsou to vodorovně usazené trámky, latě, nosníky nebo právě rýgle, do kterých se šroubují nebo jinak připevňují plotovky nebo plaňky. Rýgle se většinou používají dva, ve dvou úrovních - horní a dolní. Můžeme také říci, že to jsou nosníky plotových polí.
Rýgle na plot v naší nabídce jsou buď dřevěné - smrk, sibiřský modřín, nebo ocelové s barevným poplastovaným povrchem. Tloušťka je 30 - 40 mm, Šířka je v rozmezí 50 až 70 mm dle druhu materiálu.

Dřevěné rýgle dodáváme v přírodním provedení a přikládáme tedy i odkaz na přípravky, kterými lze dřevo ošetřit, aby nezešedlo. Jsou to: ADLEROSMO a REMMERS.

Také je důležité zvolit správný spojovací materiál. Doporučujeme stavební vruty RAPI-TEC 2010 nebo univerzální vruty. Při montáži i do kovové konstrukce lze také použít vratové šrouby.

+420 608 404 088

Volejte denně 8 - 22 hodin nebo pište na info@artisan.cz

Cena

od 0 Kč do 1700 Kč

Zobrazeno produktů: 10


Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán pergoly Hurikán pergoly
Ceny dopravného

Cenu dopravy dřevomateriálu počítáme s expedicí ze skladu Straky a zašleme vám ji na e-mail po odeslání objednávky. Objednávka je nezávazná a potvrdíme si ji až s odsouhlasením ceny za dopravu.

Zjistit více o dopravě

Ceny dopravného