E-SHOP FUNGUJE A NAŠE PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ PRO VÝDEJ ZBOŽÍ


Od 18.3.2020 prodáváme a vydáváme zboží pouze BEZKONTAKTNĚ.

Pro FIRMY a PODNIKATELE:

prodáváme a vydáváme POUZE VZDÁLENĚ objednané zboží přes e-shop, e-mail nebo telefon. Výdej zboží na prodejnách může proběhnout až po VYZVÁNÍ PRODEJNY. Prosíme, dříve pro zboží nejezděte, bohužel vám ho nebudeme schopni vydat.

Pro VEŘEJNOST:

na všech našich prodejnách VYDÁVÁME POUZE zboží, které jste si objednali přes e-shop, e-mail nebo telefon. Zboží vám i dovezeme nebo pošleme. DOPRAVA ZBOŽÍ DOMŮ JIŽ OD 500 KČ PO CELÉ ČR. Dřevomateriál vám rádi přivezeme k vám domů. Není třeba si ho vyzvedávat osobně. Barvy a montážní materiál nadále posíláme pomocí - DPD, České pošty, Zásilkovny nebo Uloženky.

Od 18.3.2020 také zavádíme pouze BEZKONTAKTNÍ ÚHRADU ZBOŽÍ, tj. platba kartou, platba předem převodem. Zboží vám náš pracovník připraví, ale u nakládky již asistovat nebude - snažíme se dodržovat odstup 2 m.

Naší prioritou je ochrana našich zaměstnanců i všech zákazníků. Dodržujte, prosím, bezpečnostní opatření platná od 18.3.2020. Děkujeme vám.

PŘI VSTUPU NA NAŠE PRODEJNY NOSTE, PROSÍM, ROUŠKY. CHRÁNÍTE NÁS A STEJNĚ TAK I MY BUDEME CHRÁNIT VÁS.


Vždy budeme připraveni vám co nejvíce vyhovět.

Budete-li potřebovat poradit, volejte naši zákaznickou linku, denně 8 - 22 hod., i o víkendu, rádi vám pomůžeme.

×

Jsme vám k dispozici denně
8 - 22hod. HOTLINE 
608 404 088
We speak english - 736 606 079

Nově v nabídce Lignovit lasur

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Nově v nabídce Lignovit lasur

Máme pro vás NOVINKU!
Rozšířili jsme naší nabídku o speciální vodouředitelné barvy na dřevo Lignovit lasur od firmy Adler.
Barvy, laky a příslušenství Adler prodáváme už několik let, proto můžeme zaručit jejich skvělé výsledky. Tyto lazury chrání povrch proti modrání a napadení plísněmi, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Obsahují  také účinné prostředky na ochranu proti světlu, pohlcují UV záření. Díky složení zabraňují žloutnutí, stárnutí dřeva a prodlužují přirozený vzhled dřeva. Jsou rychleschnoucí a bez zápachu.

                                               
  
Mají srovnatelné vlastnosti se syntetickými barvami, avšak jsou plně ekologické, a proto velmi vhodné například na stáje pro koně. Zároveň s naší nabídkou jsme zahájili spolupráci s firmou Jezdecké stavby, která tyto bezvadné stáje staví a můžeme vám je vřele doporučit.

Navíc se odstíny Lignovit lasur dají míchat na zakázku, takže vaší fantazii se meze nekladou. Pokud chcete kvalitně ošetřit dřevo, a navíc šetřit životní prostředí, tak Lignovit lasur je přesně pro vás.

             

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, osobní odběr a poradenství na 10 pobočkách v ČR
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.