Dřevěné fasády - fasádní palubky

  1. Úvod
  2. Dřevomateriál dle typu
  3. Palubky
  4. Dřevěné fasády
  5. Dřevěné fasády - fasádní palubky

Fasádní palubky nabízíme v mnoha materiálech, ale nejžádanější a nejosvědčenější jsou sibiřský modřín, severský smrk a thermo borovice. Hledáte-li vysokou odolnost materiálu a dlouhou životnost, pak doporučujeme fasádní palubky ze sibiřského modřínu, které díky vysokému poměru olejnatých látek odolávají i náročným povětrnostním podmínkám. Dalším naším typem jsou fasádní obklady z palubek z thermo borovice, které jsou také vhodné do extrémního, například horského, klimatu. Fasádní palubky diagonál, které jsou určeny jen pro svislý obklad fasády a jejich konečný design budí dojem překrývaných prken.

Životnost dřevěných venkovních obkladů na fasádu určitě podpoříte správným ošetřujícím nátěrem, proto vám nabízeme tyto přední značky: ADLER, REMMERS a OSMO.
Také je důležité zvolit správný spojovací materiál. Fasády jsou maximálně vystavené všem změnám počasí, a tak doporučujeme používat vruty v nerezovém provedení, které jsou odolné korozi.

+420 608 404 088

Aktuálně na lince nikdo není, napište nám e-mail na info@artisan.cz nebo volejte denně 8 - 22 hod.

Cena

od 300 Kč do 1800 Kč

Zobrazeno produktů: 12

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán pergoly Hurikán pergoly
Ceny dopravného

Cenu dopravy dřevomateriálu počítáme s expedicí ze skladu Straky a zašleme vám ji na e-mail po odeslání objednávky. Objednávka je nezávazná a potvrdíme si ji až s odsouhlasením ceny za dopravu.

Zjistit více o dopravě

Ceny dopravného