Dráty pro pletivové ploty

  1. Úvod
  2. Ploty
  3. Pletivové ploty
  4. Příslušenství pro pletivové ploty
  5. Dráty pro pletivové ploty

Široký výběr drátů pro oplocení. Máte možnost vybírat mezi napínacími dráty, vázacími dráty a také ostnatými nebo žiletkovými dráty, které významně přispívají k zvýšení bezpečnosti vašeho oplocení. Každý typ drátu slouží k určitému účelu. 

+420 608 404 088

Volejte denně 8 - 22 hodin nebo pište na info@artisan.cz

Cena

od 19 Kč do 253 Kč

Zobrazeno produktů: 17

Vybírejte mezi napínacími dráty, které zajišťují pevnost a stabilitu konstrukce, vázacími dráty, které jsou ideální pro spojování a ostnatými nebo žiletkovými dráty, které významně přispívají k zvýšení bezpečnosti vašeho oplocení. Každý typ drátu slouží k určitému účelu a umožňuje přizpůsobit oplocení vašim konkrétním potřebám a požadavkům. 

Vázací dráty

K  uchycení pletiva k napínacím drátům a ke sloupkům. Tyto dráty jsou k dispozici v různých průměrech, délkách a barevných provedeních.

vázací drát
Vázací drát pomáhá upevnit pletivo ke sloupkům.

Napínací dráty

Nosný prvek, na němž je celé pletivo “zavěšeno”. K vypnutí napínacího drátu slouží napínáky. Pro upevnění napínacího drátu se použije držák napínacího drátu a to buď natloukací nebo samořezný.

Napínací drát je nosný prvek pro pletivové oplocení
Napínací drát je nosný prvek pro pletivové oplocení.

Ostnaté dráty

Bezpečnostní prvek, který zvyšuje ochranu pozemku. Skládá se ze dvou pevně zapletených drátů, mezi něž jsou každých 10 cm zapleteny dva příčné dráty s ostny. 

Při montáži ostnatého drátu se využívají speciální nástavce, známé též jako bavolety. Tyto nástavce lze snadno připevnit na sloupek. Alternativně lze k montáži využít klasické příchytky určené pro napínací drát, což poskytuje flexibilitu při instalaci v různých prostředích a podmínkách.

Ostnatý drát zvyšuje zabezpečení pozemku
Ostnatý drát zvyšuje zabezpečení pozemku.

Žiletkové dráty

Představuje vysoce účinný bezpečnostní prvek, který je náročnější na překonání. Mohou buď doplňovat tradiční oplocení, nebo být součástí bezpečnostního žiletkového pletiva, posilňujícího celkovou ochranu.

Použitím žiletkového drátu se stává oplocení nepřekonatelné
Použitím žiletkového drátu se stává oplocení nepřekonatelné.

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán pergoly Hurikán pergoly
Ceny dopravného

Cenu dopravy dřevomateriálu počítáme s expedicí ze skladu Straky a zašleme vám ji na e-mail po odeslání objednávky. Objednávka je nezávazná a potvrdíme si ji až s odsouhlasením ceny za dopravu.

Zjistit více o dopravě

Ceny dopravného