Reuse ROADSHOW Pepy Libického

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Reuse ROADSHOW Pepy Libického

Zveme vás 1. 6. 2024 do Liberce

Pepa Libický

Pepa Libický vyráží již druhým rokem se svou dílnou do krajů! K akci přizval nejen silného partnera: Reuse federaci (sdružuje nábytkové banky a reuse centra), ale také nás.

Artisan jede tento rok s Pepou a budeme jeho hrdými hosty. Na vybraných akcích budeme mít pro návštěvníky nejen kutilské výhody a dárky, ale také fotokoutek a akce pro děti.

Které akce náš čekají:

  • sobota 1. 6. 2024 - Liberec, u GLóbusu (10 - 18 h.)
  • neděle 23. 6. 2024 - Plzeň, amfiteátr OC PLAZA 
  • víkend 7. - 8. 9. 2024 - Praha BurgerFest

Na akcích spolu dáme druhou šanci staršímu nábytku, naučíme se jak pracovat s nářadím, vypěstujeme si přírodní zahradu, zpracujeme jídlo beze zbytku a postaráme se i o naše domácí mazlíčky. ReuseROADSHOW pomáhá návštěvníkům vnášet principy reduce – reuse – recycle do vlastního domova a života. Praktické ukázky a dovednosti z dílny, zahrady a kuchyně poradí, jak šetřit naši peněženku a chovat se odpovědně k životnímu prostředí.

Fast deck tool

S námi si prakticky vyzkoušíte, jak téměř neviditelně, přivrtat prkna na terase s nástrojem FAST Deck Tool.

Zábava v profi FOTOkoutku, kde získáte slevu na nákup.

Pro děti malování na obličej. Soutěž zatloukání hřebíku na čas s odměnou.

Kolo štětstí!

Spolu s Pepou Libickým a jeho hosty letos na akce vyráží také Reuse federace, která pořádá takzvané Reuse dny. Program návštěvníkům přináší praktickou ukázku předcházení vzniku odpadu. Na akci můžete předmětům z domácnosti dát druhý život díky SWAPU.

Pepa Libický ani letos nepojede do krajů sám, doprovodí ho zajímaví hosté!

Koho můžete potkat?

Lída Garcia @lydie.garcia

Holka kutilka z pořadu Receptář prima nápadů z rubriky Žena za ponkem. Vezme si do parády starý nábytek, kterému dá novou tvář.

Tomáš Trejbal @prirodnizahrady

Zahradník po ruce, který dobře ví, jak se starat o přírodní zahradu. Návštěvníkům ukáže, jak na to. A ti tak zjistí, zda jsou k tomu potřeba kouzla nebo obyčejný selský rozum.

Michal Plundra

Zahradník Michal z pořadu Receptář prima nápadů z rubriky Na přírodno poradí, jak zpracovat odřezky z kuchyně ve výživné hnojivo a jak si předpěstovat sazeničky bylin.

Luboš Rychvalský @1kk_karlin

V pořadu Receptář prima nápadů vaří v rubrice Beze ztrát. Návštěvníky čeká neotřelý workshop, kde je naučí něco ze svého mistrovského umění.

Tomáš Nushart @psichologie

Trenér psů a spoluzakladatel projektu Psichologie poradí, jak vychovat psa tak, aby byl nepostradatelným parťákem do pohody i nepohody.

Michal Šperling @korenovky.cz

Bujná zelená fasáda na domě uprostřed metropole – bláznivý sen, nebo smysluplná skutečnost? Přes mokřadní společenstva rostlin a vodu je tu Michal z Kořenovek.

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán Terasy a Fasády Hurikán Terasy a Fasády