Montáž terasy ze sibiřského modřínu

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Vkusná terasa z odolného sibiřského modřínu.

Teráska ze sibiřského modřínu, instalovaná námi

Bylo nám potěšením splnit klientovu prosbu a namontovat mu jeho kýženou terasu ze sibiřského modřínu. A vybral si opravdu dobře, přesvědčte se!

Protože máme již celou řadu zkušeností s montážemi, i Vy na nás můžete vsadit, na kvalitě naší práce si opravdu potrpíme.

Terasová prkna ze sibiřského modřínu

  • Sibiřský modřín patří k trvanlivějším druhům dřeva. Pryskyřice, kterou obsahuje, působí jako přírodní ochrana před dřevokaznými houbami.
  • Evropský modřín má hnědé až načervenalé zbarvení a je to více sukatější a měkčí dřevina.
  • Terasová prkna se využívají i na stavbu altánů, pergol, zimních zahrad, schodů, můstků a využívají se také okolo bazénů.
  • Tato terasa je zhotovena z prken s jemnou drážkou, v naší nabídce ale naleznete i na terasová prkna s hladkým povrchem.

Kvůli rovnoměrnému bobtnání a smršťování dřeva, které pořád pracuje v závislosti na povětrnostních podmínkách v exteriéru, je ideální volit podkladové hranoly ze stejného materiálu, jako jsou terasová prkna. Použily se tedy dřevěné hranoly ze sibiřského modřínu o velikosti 45x70x5000 mm. Terasová prkna si zákazník vybral ve velikosti 27x142x4000 mm. Montovali jsme za pomoci terasových vrutů TX25.

   

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán Sibiřský modřín Hurikán Sibiřský modřín