Montáž terasy z Thermo borovice

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Montáž terasy z Thermo borovice

Montujeme terasy

Thermo Borovice

Thermo borovice je speciálně tepelně upravené dřevo borovice. Při výrobě se změní vlastnosti borovice - zvyšuje se rozměrová a tvarová stálost, odolnost proti hnilobě dřeva i škůdcům a stává se tak trvanlivější. Změní se i barva ze světlé na lehce nahnědlou.

Je-li vaše terasa pár let stará a bez údržby - opravíme ji. Odstraníme lokální i velkoplošné zašedlé plochy odšeďovačem. Ošetříme vaši dřevěnou terasu přírodním olejem, aby byla voděodolná, odolná UV záření, hladká, neměla popraskaný povrch a dřevo nemodralo.

Pokud terasu ještě nemáte, rádi vám ji namontujeme.

Po odsouhlasení ceny, typu materiálu a ošetření terasy, domluvíme vhodný nejbližší termín a zajistíme dopravu veškerého zboží.

Terasová prkna z Thermo borovice montujeme na podkladové hranoly taktéž z Thermo borovice. K montáži teras používají naši technici pouze osvědčený spojovací materiál, který vydrží v exteriéru. Zohledňujeme také, zda bude terasa v blízkosti bazénu (chlor, slaná voda).

Potřebujete kalkulaci nebo další informace? Jsme vám k dispozici na zákaznické lince, nebo se více dozvíte na stránkách STAVBA TERAS - montáž, úpravy, renovace, příp. nám napište na e-mail: info@artisan.cz.

Jsme-li ve vaší blízkosti tj. do cca 100km od Prahy, přijedeme a ZDARMA zaměříme. Montáže provádíme ve středních Čechách a nejbližším okolí.

Montáž terasy z Thermo borovice Montáž terasy z Thermo borovice Montáž terasy z Thermo borovice
Montáž terasy z Thermo borovice u našeho zákazníka v Příbrami 

Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.

Artisan tým

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11+ 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán slev - Deskový materiál Hurikán slev - Deskový materiál