ANZA

  1. Úvod
  2. Značky
  3. ANZA

Přední skandinávský výrobce malířského náčiní ANZA působí na světovém trhu již od roku 1946. Při výrobě štětců, malířských doplňků a nářadí využívá zpětné vazby od samotných uživatelů. Na mimořádnou kvalitu výrobků klade velký důraz.

Právě štětce ovlivňují z velké části výsledek vaší práce. Mají patentovaný držák pro zavěšení na nádobu nebo jako opěrku při odložení na podlahu. Vyznačují se vynikající kvalitou štětin, které skvěle absorbují barvu, ani po delší době nevypadávají, netřepí se. Jejich ergonomická rukojeť skvěle padne do ruky, zaručuje přesné provedení nátěru a ulehčí práci - po skončení práce nebudete unaveni. Štětce Platinum dosahují nejvyšší možné kvality, zajišťují perfektní výsledek práce. Štětce Elite dosahují velmi vysoké kvality, konečný výsledek se vyznačuje jednolitým nátěrem bez viditelných tahů.

I pro ostatní výrobky ANZA platí stejné zásady jako pro štětce. Ať si v nabídce vyberete váleček, rám, škrabku, vaničku, vždy si můžete být jistí, že dostanete do rukou vysoce kvalitní nářadí, se kterým dosáhnete vynikajících výsledků při natírání a malování.

ANZA. Nářadí, které vám usnadní malování.

Získáte:

  • Vysokou kvalitu
  • Dlouhou životnost
  • Odolnost

Cena

od 0 Kč do 1100 Kč

Zobrazeno produktů: 43

Máme 20 let zkušeností v oblasti dřeva. Ochotně a profesionálně poradíme s čímkoliv.
Nabízíme kvalitní zboží za nejnižší možné ceny, poradenství a osobní odběr na 11 + 6 výdejních míst po ČR.
Poskytujeme zajímavé slevy, dárky a rabaty pro živnostníky a stavební firmy.
Hurikán pergoly Hurikán pergoly